Czytaj więcej...

Ferie zimowe w naszym  województwie zaczynają się 29 stycznia.
Do szkoły wracamy 12 lutego.
Życzymy miłego i bezpiecznego wypoczynku.

Czytaj więcej...

Przynieś niepotrzebne ubrania i wesprzyj WOŚP

Masz w domu niepotrzebne lub nieużywane ubrania, których nie będziesz już nosić? 22 lub 24 stycznia przynieś je do Zespołu Sportowych Szkół Ogólnokształcących. Zostaną one wystawione na kiermaszu ubraniowym organizowanym w weekend, 27 i 28 stycznia, który po raz kolejny odbędzie się w ramach finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wszystkie środki zebrane podczas wydarzenia trafią do puszek i wesprą tegoroczny cel zbiórki.

Czytaj więcej...
Po nowym roku  realizujemy kolejne warsztaty z zakresu profilaktyki zdrowia psychicznego prowadzone  m.in. przez Centrum Terapii Depresji .
Przypominamy, że są one częścią całorocznego programu Zdrowe Głowy.
Czytaj więcej...
Pogodnych, radosnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności i sukcesów w nadchodzącym roku
składają
Dyrekcja , Nauczyciele i Pracownicy Szkoły
Czytaj więcej...
Młodzież z klasy 2A wraz z nauczycielami i pracownikami szkoły zaprezentowała Jasełka Bożonarodzeniowe. Niezwykłą scenografię przygotowali uczniowie z klasy 1A. Przedstawienie wprowadziło wszystkich w iście świąteczny nastrój !
Czytaj więcej...
Miło nam zakomunikować, że budynek naszej szkoły został doceniony i nagrodzony za przeprowadzoną termomodernizację.
Jesteśmy bardzo dumni. Brawo my!
"Fasada Roku 2023: Kategoria - Budynek po termomodernizacji
Zwycięzca: Tegorocznym zwycięzcą w kategorii budynków po termomodernizacji został z kolei Zespół Szkół Sportowych w Gdyni. Inwestycja Urzędu Miasta Gdyni otrzymała nagrodę za uszanowanie obiektu, a zarazem danie mu nowego życia. Jurorzy zwrócili uwagę na zachowanie proporcji i charakteru budynku oraz fakt, że elewacja obiektu została odnowiona z szacunkiem i odpowiednią dbałością."
Czytaj więcej...
Apelem uczciliśmy pamięć tych, którzy zginęli w Gdyni 17 grudnia 1970r., czyli w pamiętny "Czarny czwartek". Program przygotowali uczniowie klas trzecich i czwartych pod kierunkiem p. Aleksandry Finster.
Czytaj więcej...
Od 20 listopada wprowadzamy  obowiązek zmiany obuwia.
Przypominamy również o obowiązku pozostawiania kurtek w szatni lub szafkach szkolnych.
Czytaj więcej...
Najlepszy uczeń naszego liceum, Maximilian Myszkier z kl.2C, otrzymał Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Uroczysta gala odbyła się dziś w Gdańsku w budynku Politechniki Gdańskiej. Brawo! Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Czytaj więcej...
#ZDROWEgłowy grudzień/styczeń
Bardzo miło nam ogłosić, że w okresie grudnia i stycznia całoroczny projekt naszego LO "Zdrowe Głowy" nabiera rozpędu! Dzięki współpracy z Centrum Terapii Depresji oraz Fundacja Sportu Pozytywnego prowadzone będą z cyklu warsztatów z zakresu profilaktyki zdrowia psychicznego. Nie możemy się doczekać!Polecamy również link, który może pomóc w znalezieniu wsparcia dla młodych osób w kryzysie psychicznym: https://pomorskiedlaciebie.pl/

Back to top