Czytaj więcej...

W dniach 23 - 25 maja 2023 r. odbędą się egzaminy dla uczniów klas ósmych.

Harmonogram:

- język polski: 23 maja 2023 r. (wtorek) godz. 9:00;

 - matematyka: 24 maja 2023 r. (środa) godz. 9:00;

- język angielski: 25 maja 2023 r. (czwartek) godz. 9:00.

Każdy zdający powinien mieć ze sobą długopis lub pióro - koniecznie z czarnym tuszem lub atramentem - przeznaczonym do zapisywania odpowiedzi. Na egzaminie z matematyki każdy powinien mieć linijkę. Rysunki, w razie konieczności, zdający wykonuje długopisem. Rysunków nie wykonuje się ołówkiem.
Proszę pamiętać o zabraniu ze sobą aktualnej legitymacji szkolnej.

Na egzaminie zabronione jest posiadanie telefonu komórkowego oraz innych urządzeń telekomunikacyjnych. Nie można korzystać z żadnych pomocy naukowych w postaci słowników, tablic matematycznych, czy kalkulatora.
Uczniowie mają przybyć do szkoły każdego dnia najpóźniej o godzinie 8.15.
Egzamin odbywał się będzie w reżimie sanitarnym.

Zajęcia w dniach 23, 24 i 25 maja dla uczniów szkoły podstawowej są odwołane.

Więcej informacji o egzaminie na  https://cke.gov.pl/egzamin-osmoklasisty/

Czytaj więcej...

Egzamin maturalny zostanie przeprowadzony w okresie od 4 do 18 maja 2023 r.

Harmonogram egzaminów pisemnych oraz wszystkie istotne informacje zamieszczone są na stronach CKE https://cke.gov.pl/egzamin-maturalny/egzamin-w-nowej-formule/

Harmonogram egzaminów ustnych znajduje się w gablocie w holu głównym szkoły.
Zdający zobowiązany jest stawić się najpóźniej o godzinie 8:30, jeśli egzamin rozpoczyna się o godz. 9:00 lub 13:30 – gdy egzamin zaczyna się o godzinie 14:00.
Uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich liceum oraz oddziały przygotowawcze mają wolne od zajęć dydaktycznych w dniach 4, 5, 8 i 9 maja.
Czytaj więcej...
Ministerstwo Edukacji i Nauki przedstawiło wymagania egzaminacyjne i najważniejsze zmiany w zasadach organizowania oraz przeprowadzania egzaminu maturalnego w 2023 i 2024 roku w Formule 2015 i w Formule 2023.
https://cke.gov.pl/egzamin-maturalny/egzamin-maturalny-w-formule-2023/
https://portal.librus.pl/artykuly/egzaminy-maturalne-w-roku-2023-i-2024-znamy-wymagania-2
Czytaj więcej...


Już 21 kwietnia, w godzinach 12.00 - 14.00, odbędzie się DZIEŃ OTWARTY VII LO.

Program Dnia Otwartego 21.04.2023:

  • Punkty informacyjne dotyczące klas pierwszych;
  • Kącik wsparcia psychologiczno-pedagogicznego;

Czytaj więcej...
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym nawiązana została współpraca pomiędzy VII Liceum Ogólnokształcącym a Akademią Marynarki Wojennej w Gdyni.
Umowę podpisali Jego Magnificencja Rektor – komendant kontradmirał prof. dr hab. Tomasz Szubrycht i dyrektor VII LO Marek Prusak w obecności dziekana Wydziału Nauka Humanistycznych i Społecznych prof. AMW dr hab. Jerzego Kojkoła i dyrektora Akademickiego Centrum Sportu AMW Dariusza Sapiejki.
Umowa obejmuje szeroki wachlarz współpracy pomiędzy naszymi placówkami na polu dydaktycznym i sportowym. Przewiduje ona m.in. stworzenie przestrzeni do rozwijania indywidualnych zainteresowań i umiejętności młodzieży, wymiany doświadczeń w zakresie pracy z uczniami szczególnie uzdolnionymi, popularyzacji twórczych działań naszych uczniów oraz upowszechniania szeroko rozumianej kultury fizycznej, sprawności i aktywności.
Mamy nadzieję, że umowa o współpracy VII LO i AMW poszerzy i tak bogatą przecież ofertę edukacyjną naszej szkoły.
Słowa podziękowania za duże wsparcie należą się pani prodziekan ds. kształcenia i studenckich dr Patrycji Bałdys.
Fot. Krzysztof Miłosz
Czytaj więcej...

Kolejny start naszych zawodników. Tym razem na obiektach Gdyńskiego Centrum Sportu rozgrywana była faza grupowa Mistrzostw Gdyni w koszykówce drużyn męskich reprezentujących szkoły ponadpodstawowe. Mimo zaangażowania i sportowych nadziei, naszym zawodnikom nie udało się wrócić z zawodów tarczą. Mimo wszystko gratulujemy. W skład naszej drużyny wchodzili: Marcel Frąckowiak, Jakub Hlavaty, Kacper Hlavaty, Dawid Holk, Kacper Kosznicki, Oliwier Pyzowski, Joseph Sobaszek, Norbert Truszkowski, Jakub Zarzyński. Wszyscy pod czujnym okiem Pani trener Lubow Szwecowej – Knap.

Czytaj więcej...

Ferie zimowe w naszym  województwie zaczynają się 16 stycznia.
Do szkoły wracamy 30 stycznia.
Życzymy miłego i bezpiecznego wypoczynku.

Czytaj więcej...

Najserdeczniejsze życzenia szczęśliwych, radosnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności i sukcesów w nadchodzącym roku wraz z podziękowaniami za dotychczasową współpracę składają

Dyrekcja , Nauczyciele i Pracownicy Szkoły

Czytaj więcej...
Uczniowie klas drugich naszego liceum pod kierunkiem Pana profesora Longina Finstera przygotowali w dniu dzisiejszym uroczysty apel z okazji 52 rocznicy "wydarzeń grudniowych 70".
Dziękujemy artystom za zaangażowanie, realizm, pamięć oraz umiejętne kształtowanie wrażliwości historycznej, która dotyczy w sposób szczególny mieszkańców naszego pięknego miasta.

Back to top